Vyberte stránku

co umíme a děláme.

…dřevo je náš život

Nabízíme

Dřevo pro stavební konstrukce, ostatní zpracování dřeva (hoblování, frézování apod.)

Výrobní program

   Nosným programem je výroba řeziva pro zhotovování kompletních vazeb, t.j. hranolů, latí a prken dle konkrétních specifikací zákazníků. Řežeme hranoly všech rozměrů, do délky až 12 metrů a ještě se nestalo, abychom museli požadavek na nějaký rozměr odmítnout. Kulatinu nakupujeme v okolních křivoklátských lesích, převážně smrk, ale dle potřeby také borovici, jedli a modřín.

   Jsme nositeli Prohlášení o shodě na obor „Dřevo pro konstrukční účely“, každý výrobek je před expedicí řádně kontrolován dle normy ČSN 1531-1. Tím splňujeme předpoklady pro hladký průběh kolaudace hotových staveb.

Doplňkové služby

  Doplňkovými službami při výrobě vazeb je kupř. konzultace stavebních výkresů a specifikací z hlediska tesařských zkušeností, doporučení vhodných dopravců pro odvoz řeziva včetně nakládky, doporučení vhodných stavebních, tesařských nebo pokrývačských firem, prodej ochranných prostředků proti dřevokaznému hmyzu, houbám a plísním, a další služby dle potřeb zákazníků, jako je třeba hoblování, frézování a další opracování řeziva.

   Vedle této základní činnosti je mezi drobnými spotřebiteli zájem o nejrůznější výrobky: kupř. kompletní oplocení parcel (hoblované a frézované plotovky a rygle) a jiné podobné tesařské prvky, zednická pravítka a omítníky, prkna a latě včetně kratin (od 1 metru délky), krajinky, i palivové dříví, které dodáváme obvykle v balících, ale dle přání je umíme také nařezat nebo nasekat  – rovnou do kamen.

   Pro truhlářské firmy dodáváme kvalitní borové, modřínové nebo smrkové fošny, prismované i neomítané.

   Kromě dodávek řeziva z vlastní kulatiny řežeme ochotně i cizí kulatinu – třeba truhláři dávají často přednost vybrat si vhodnou kulatinu přímo v lese a vyrobit z ní řezivo přesně dle svých představ. Zde je nutné ještě dodat, že maximální „světlost“ katru je  54 cm.

napište nám

Kontaktujte nás níže. Zeptejte se nás na cokoliv, nebo požádejte o bezplatnou cenovou nabídku

zavolejte

603576378

Telefon

603 576 378

Email

info@pilazima.cz

Provozovna

Jungmannova 321, 267 03 Hudlice

Provozní doba

Pondělí-Pátek 7:00-15:00 h